Сите гледаа во нив: Роналдо ја фати Георгина за задникот (фото)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Ѕвездата на Јувентус, Кристиано Роналдо не се грижеѓше за камерите, па ја фати својата вереница Георгина на доделувањето на МТВ наградите.

Роналдо и Георгина беа едни од главните ѕвезди на црвениот тепих на МТВ европските награди во Севиља.

Кристиано беше облечен со црвен костум со бела маичка и патики, додека Георгина во елегантен син фустан со длабок шлиц.

Во еден момент,Роналдио ја фати Георгина за задникот, на радост на фотографите кои не пропуштија да го забележат овој момент.