Што сè не ќе пропушти човек на Оскарите заради глупостите од Вил Смит

HOLLYWOOD, CALIFORNIA - MARCH 27: Venus Williams attends the 94th Annual Academy Awards at Hollywood and Highland on March 27, 2022 in Hollywood, California. (Photo by Mike Coppola/Getty Images)

Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Пример тоа дека деколтето од Венус Вилијамс почна да „палави“ во еден момент. 😀