Што сака Ники Минаж во спалната соба: Ако тоа не успеваш да го направиш, ЗБОГУМ! (ФОТО+ВИДЕО)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Како една од најпознатите раперки на светот, не е чудо што Ники Минаж има посебни барања, вклучувајќи и некои во спалната соба.

Во вторникот Ники гостуваше во шоуто кај Елен ДиЏенер, каде откри како не сака да има работа со некој кој не може да има секс барем трипати во една ноќ.

„Го гледате ли еднаш или двапати во неделата, тогаш да, трипати. Кога ќе те видам, трипати во една ноќ. Ако тоа не можеш да го издржиш, збогум. Јас не го трошам своето време“, истакна Ники и додаде дека очекува пауза од половина час измеѓу.

Освен тоа, нејзиниот избраник мора да биде и брз.

„Завршувам со типовите кои многу сакаат да се бакнуваат, и јас сакам да се бакнувам, но премини на работата. Направи го она што мораш и побрзај. Немам време за сето тоа“, објасни Минаж.

Но, тоа не е се. Еднаш кога таа постигне оргазам, сака само да се тргнете од неа.

„Мразам мазење после тоа. Еднаш кога ќе го добијам своето, се чувствувам навистина, навистина убаво, оставете ме на мир. Тргнете се. Одете подгответе ми некоја храна или направете ми сендвич“, вели Ники.

https://www.instagram.com/p/BmuVM5MBCxu/?taken-by=nickiminaj

Но, додека не се најде некој таков, Ники вели дека е садоволна со сингл животот.

„Конечно се запознавам сама себе, и се сакам. Се што сега правам нема врска со угодување на некој маж и поради тоа се чувствувам моќно“, заклучи Минаж.

https://www.instagram.com/p/BmgRIq1BqQB/?taken-by=nickiminaj