Што прават една невеста и 20 голи мажи среде нива во Војводина?


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Земјоделец од Војводина сними бизарно видео додека ја жнееше својата нива со комбајн кое вирално се шири на социјалните мрежи и стана хит во регионот .

Имено, додека возел комбајн, забележал дваесетина целосно голи млади мажи и една девојка во венчаница во неговата нива со жито.

„Што е, белграѓани, дојдовте тука да снимате, ајде да ве нема“, се слуша авторот на снимката, а потоа дофрла и до невестата:. „Каде одиш, невесто?”