Не ти личи на годините


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Поп ѕвездата Мадона продолжува ги дозира своите обожаватели на социјалните мрежи со провокативни изданија.

Откако неодамна шокираше многумина објавувајќи фотографија на која и се гледаат голите гради, Мадона сега повторно објави фотографија на Инстаграм на која е разголена. Овој пат, таа се фотографирала во гаќички, покривајќи ги голите гради со рацете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna) on

Пеачката, која следниот месец полни 62 години, повторно со својот потег предизвика бурни реакции, а додека едни ја подржуваат, други сметаат дека покажува премногу.