Шефе, ако стварно не ти е арно, што е толку проблем да признаеш и објавиш? (снимка)


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Откако Русија ја започна воената инвазија врз Украина, по медиумите се објавуваат разни тврдења и шпекулации за наводната нарушена здравствена состојба на рускиот претседател Владимир Путин.

Дел од медиумите откриваат дека Путин е болен од паркинсова болест, а во други се споменува рак.

Најновото видео од средбата на Путин со таџикистанскиот претседател Емомали Рахмон, на која тој се тресе и невообичаено ја мрда ногата, само ги засилува шпекулациите за неговата влошена здравствена состојба.