Селма Хајек во бикни – секс бомба и на 52 години


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Фотките на кои позира без шминка и во бикни ги воодушевија обожавателите и следбениците на социјалните мрежи кои ги има фаталната актерка Селма Хајек.

Жешката актерка на Инстаграм објави неколку целосно необработени фотографии со кои докажа дека возраста ја живее со стил, без грижи за стареењето. Облечена во транспарентен костим за капење, Хајек покажа дека и на 52 години уште го поседува и знае како да го манифестира сексапилот.

Мексиканската актерка е во брак со модниот могул Франсоа-Анри Пино, со кого имаат ќерка.