Селма Хајек „на забавено“ – „ОВА Е СКАНДАЛОЗНО!“


Дерби во Англија, Столе против кралевите во Мадрид ↓↓↓


Славната холивудска актерска дива со мексиканско потекло, Салма Хајек, на Инстаграм повторно ги почести обожавателите со нова доза провокација и сексапил.

Хајек распали со видео снимка „на забавено“ на која лабаво се лади во плитките делови од морето и ужива во морските бранови, истакнувајќи ги своите бујни атрибути (одете лево-десно со стрелките на видеата).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

„Меѓу нас и утре ќе дојде до магичната бројка од 11 111 000 пријатели…Од благодарност за вашата лојалност, еве неколку фотографии во движење, кои најмногу ви се допаднаа.”, напиша Селма покрај жешката објава.

„Ова е скандалозно” , напишаа фановите , меѓу објавите во кои го фалат нејзиното тело.