Таа ќе биде првиот член на кралското семејство чија снимка е хит на PornHub


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Меган Маркл е под лупа на јавноста уште откако се расчу дека е во врска со принцот Хари, а откако на големо беше објавено дека тие двајца се верија, медиумите не престануваат да копаат по нејзиниот живот и минато.

Со оглед на тоа дека Меган е (веќе бивша) актерка, една работа во таа медиумска потрага се наметна сама по себе – нејзините жешки сцени од филмовите кои ги има снимено.

Меган Маркл стана популарна благодарение на улогата на Рејчел во хит серијата Suits, во која нејзиниот лик често разменуваше нежности со партнерот Мајк.

Некои од најдобрите сцени се оние од кревет во кои идната принцеза можеме да ја видиме гола…

…и онаа во која гола излегува од под туш.

Внимание привлече и сцената од првата епизода од новите епизоди од серијата Беверли Хилс 90210 во која Менди, ликот кој го толкува Меган, пружа орален секс во автомобил.

Но, дефинитивно најпопуларна сцена е онаа од сексот меѓу архивските полици.

Овие сцени воопшто не се допадливи за бабата од Хари, кралицата Елизабета II, како ни фактот дека Меган веќе еднаш била во брак. Поради тоа, кралицата можеби нема да се појави на венчавката од својот помал внук, како што не беше ни на венчавката од својот син, принцот Чарлс, и неговата сопруга Камила Паркер.