Жешко

Секси „карантинско“ издание: Голманот од Црвена Ѕвезда има опасно жешка девојка

Зоран Поповиќ, голманот на белградска Црвена Ѕвезда, има навистина атрактивна и опасно секси девојка која „пали и жари“ на социјалните мрежи кога ќе се раслече по бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by divergent.👑 (@ivana_njanja) on

Жешката Ивана на социјалните мрежи објавила фотографии од куќата на Авала крај Белград, со кои предизвика восхит кај нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by divergent.👑 (@ivana_njanja) on

Фотките покажуваат дека домашната изолација не претставува никаков проблем кога се има куќа со голем двор, а уште и времето е сончево.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by divergent.👑 (@ivana_njanja) on

Убавото и топло време Ивана го искористила за да се соблече во бикини и да го покаже своето совршено тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by divergent.👑 (@ivana_njanja) on

To Top