Се вика Bentley Bentayaga и чини 250.000 долари


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Ако не ви е јасно зошто оваа машина е толку скапа, погледнете го девет и пол минутното видео – батката детално сè ќе ви објасни.