Се раслече гола и му порача на Роналдо: „Спремна сум да ти дадам сѐ за една ноќ“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Шпанската Плејбој зајачица Мирта Соса и понатаму не престанува да ги експонира и манифестира своите симпатии кон Кристиано Роналдо и Реал Мадрид. Овој пат, атрактивната Мирта, направи чекор понатаму и на Роанлдо јавно му го понуди своето тело.

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

„Спремна сум да ти дадам сѐ за една ноќ. Среќна е таа жена која спие со тебе и се буди покрај тебе. Отсекогаш си бил моја желба“, му порача на Кристиано фаталната секс бомба која своевремено, во чест на титулите од Реал, редовно се разголуваше по медиуми.

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on