Вебкафе

Сакаа да го „избришат“ несаканиот гостин од верничката фотографија – па станаа хит на интернет!

Еден млад пар ги замоли корисниците на интернет да ја фотошопираат нивната фотографија од нивното запросување.

Според фотографијата момчето и девојката биле на летување каде што се вереле, но не им се допаднал еден детаљ на сликата, па побарале помош од корисниците на фотошоп да го тргнат „буцкото“ кој случајно влетал во нивниот кадар.

Луѓето ширум светот го прифатија предизвикот и за кратко време го натераа парот да зажали за побараната помош.

Парот веднаш стана хит на социјалните мрежи, а ова се дел од дел од најлудите фотошоп фотки.

Advertisements
To Top