Роналдовата понежна половина сподели како вежба, но во друштво на своето семејство: Сета енергија ја посветуваме на тато и Јувентус (ВИДЕО)

Георгина Родригез со задоволство со своите пријатели на Инстаграм профилот дели детали од својот приватен живот. Поради тоа овојпат одлучи да покаже како ја оддржува својата перфектна линија.

На снимката каде вежба со нејзините професионални фитнес тренери се и нејзините и децата на Роналдо.

„Моја среќа, мое семејство. Сета своја енергија ја посветуваме на тато и Јувентус“, напиша Георгина Родригез под нејзиното видео.

Во второто видео, убавата Георгина заигра со Матео Роналдо и Ева Марија Дос Сантос.