Славни

Рита Ора фатално секси во бикини распали на Инстаграм

Додека одмора на Малдивите, жешката пејачка Рита Ора не пропушта да ги дразни сетилата на нејзините обожаватели на Инстаграм.

Светски популарната пејачка со албанско потекло распали со нова доза сексапил и провокација на Инстаграм, облечена во ултра микробикни кое повеќе откриваше од нејзините атрибути отколку што покриваше.

„Мислам дека ќе мора да го дознаам својот број на градник, секогаш купувам погрешен број”, напиша пејачката под фотографијата.

Advertisements
To Top