Славни

Рики Мартин се соблече и со жешка фотка ги поздрави фановите (фото)

Популарниот пејач Рики Мартин во својата 45-та година се соблече и покажа дека изгледа одлично!

Мартин жешката фотографија ја објави на Инстаграм и покрена лавина коментари кај своите фанови кои беа воодушевени со неговиот изглед и фигура.

#tbt #showtime #2016

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Пејачот со голата фотка ја најави серијата во која тој ќе биде една од главните улоги: „Американска крими приказна – Убиството на Џани Версаче“.

#ACSVersace January 17, 2018. You can’t miss it.

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

To Top