Ријана најдобро сама си ја промовира својата секси долна облека


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Планетарно популарната пејачка од Барбадос, жешката Ријана, на социјалните мрежи ја промовираше новата колекција од нејзината брендирана линија долна облека Savage xFenty.

(С)облечена по долна облека со тропски мотиви, таа распали со нова доза сексапил на социјалните платформи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Нејзините верни следбеници на Инстаграм не штедеа пофалби за нејзините нозе и облините, а имаше и такви кои бараат од музичката ѕвезда да сними нови песни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Таа објави дека во Њујорк, Лас Вегас и Сан Хозе ќе отвори нови продавници со нејзините модели долна облека. Ријана во колекцијата има над 90 креации на долна облека, а секое парче е со цена пониска од 100 долари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on