Жешко

Разголена роденденска честитка: Сузи Кортез специјално за Ким Кардашијан

Кога фамозната Сузи Кортез, во јавноста позната како една од најпосветените познати навивачки на Барселона и обожавателка на Лионел Меси, ќе распали со жешки и провокативни фотки на Инстаграм, веднаш станува центар на фокусот од корисниците на оваа платформа.

Но, овој пат во „разголениот поздрав“ на Инстаграм не беше мета Меси, туку познатата старлета Ким Кардашијан.

Имитирајќи ја Ким во поза од една од нејзините жешки фотографии, Сузи се фотографираше гола пред огледало, а цензурираната верзија на фотката ја упати како роденденска честитка за 39. роденден на Кардашијан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ?????? (@suzycortezoficial) on

Кортез е позната и по тоа дека ги прогонувала играчите не Барселона, а нејзин миленик е Лионел Меси, кој на крајот ја блокирал затоа што му праќала премногу експлицитни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ?????? (@suzycortezoficial) on

Меѓутоа, Сузи не се поколебала поради тоа, таа после секој добар потег на познатиот фудбалер објавува по некој а секси фотографија со неговиот дрес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ?????? (@suzycortezoficial) on

To Top