Прв пат во јавност: Саша Ковачевиќ ја покажа новата девојка


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Миленикот на женсаката публика и балканска поп-ѕвезда, Саша Ковачевиќ, покрај тоа што има нов изглед има и нова љубов, која до сега вешто ја криеше од јавноста.

Девојката која го освои срцето на Саша пред три месеци е бившата мис Војводина, Зорана Тасовиќ, а двајцата сеуште не се појавиле заедно во јавност.

Сепак, фотографијата која се појави на Инстаграм потврди дека Саша и Зорана се во врска, а ја објавија фановите на пејачот.

??? #zorana #sasakovacevic @sashakovacevic

A post shared by Sasha Kovacevic Fan Page (@sashakovacevic.fan_page) on