Проверете колку добро воочувате детали: Ја гледате ли змијата на сликата?


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓На оваа слика има змија, колку време ви беше потребно, и дали воопшто ја забележавте?