Вебкафе

Разбра дека девојката му е проститутка, па камерите ја снимија физичката пресметка!

Ѕвездата на најголемото руско шоу Дом 2 дознал дека девојката му била проститутка, а нивната пресметка ја снимија камерите.

Во новата сезона од популарното шоу ги споиле Маргарита и Симон, но нивната љубовна идила им ја расипа детекторот за лаги.

Имено, Симон подиви кога дозна дека тестот покажа како 21 годишната девојка работела како ескорт дама, за да заработи пари за автомобил и стан.

Откако Симон дозна за тоа, вербалната расправија се претвори во физичка. Во еден момент девојката заврши на подот. На крајот на снимката се гледа дека девојката заминува со солзи во очите.

Advertisements
To Top