Претпразнично напалени: Пред сите почна орално да го задоволува на шанкот


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


„Шоуто“ кое го приреди еден руски пар во кафулето „Галерија“ во градот Хабаровски ги шокираше присутните гости во локалот.

Безбедносната камера фати еден дечко и девојка како си стојат на шанкот, а таа во еден момент се наведна и почна орално да го задоволува пред погледите на присутните гости во кафулето.