Позирање со свињите од 5 милиони прегледи

Атрактивната Инстаграм ѕвезда Мишел Левин од Венецуела ја посети славната бахамска плажа со свињите, каде доживеа прилично незгодно искуство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

Фитнес моделот на Инстаграм објави снимка на која се гледа како една од свињите кои живеат на популарната плажа на свињите на Бахами ја гризна за задникот – видео кое во само еден ден имаше над 5 милиони прегледи (бројкава е најбитна во случајот – така на Инстаграм се „прават“ пари).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

32-годишната Венецуелка на Инстаграм ја следат над 13 милиони луѓе, поради што важи за една од повлијателните фитнес блогерки на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on