Поздрав од Лос Анџелес: Твитко повторно „драматизира“ со бујните облини


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


За неа, а следствено и за нејзините над 6 милиони следбеници на Инстаграм, нема застој кога станува збор за провокативни фотографии на кои во прв план се нејзините бујни и жешки облини.

Можат да ја викаат и „руската Ким Кардашијан“, или како и да е, Анастасија Квитко дефинитивно остава автентичен печат во светот на новокомпонираните Инстаграм ѕвезди кои растураат со сексапил на оваа социјална платформа.