Славни

Порно актерката му фрли око на најмирниот од Барса – сака да му се пикне в кревет

Една од најпопуларните шпански порноактерки, Каролина Абрил, предизвика големо внимание со изјавата дека е заљубена во Андрес Иниеста.

Девојката, која минатата година беше избрана за најдобра порноактерка во Шпанија, не избираше зборови за да ја опише својата страст кон асот на Барселона.

„Мојот сон е да го одведам во кревет, толку сум заљубена во него. Не можам да кажам што точно ми се допаѓа кај Андрес, едноставно ми е симпатичен“, изјави Каролина.

To Top