Поради овој бизарен стриптиз стјуардесата беше избркана од работа (видео)


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Стјуардеса британската авиокомпанија „British Airways“ беше суспендирана од работа поради бизарното и контроверзно видео на која ги соблекува хулахопките и чевлите и потоа ги мириса, за потоа да изведе и стриптиз.

„Барем да можеш да ги помирисаш“ – вели стјуардесата во бизарното видео додека во рацете ги држи хулахопките и своите чевли во кои цел ден била облечена на работа.

„Ги носев цел ден, без гаќички само за тебе“ – продолжува таа.

Пред да заврши видеото, стјуардесата започнува да ја откопчува кошулата и потоа вели: „Барем да си тука до мене и да ме соблечеш до крај. Се гледаме за брзо…“.

Инаку, многумина се сомневаат дека стјуардесата продавала фустани, чевли или хулахопки, имајќи предвид дека тоа веќе долго време е тренд во светот, стјуардесите да ги продаваат своите парчиња облека на интернет.