Славни

Покажа што има под фустанот: Немцова распали на црвениот тепих во Кан

Чешката манекенка Петра Немцова покажа малку отфазла пред објективите на фоторепортерите на црвениот тепих во рамки на Канскиот филмски фестивал.

38-годишната убавица се појави во бел фустан со опасно висок засек кој допираше до над меѓуножјето од фаталната Петра, а таа за секој случај, да не остане непокажано тоа што го крие под него, допонително го подигна и разотвори својот моден избор.

Петра се појави на премиерата од филмот Blackkklansman, од режисерот Спајк Ли. Инаку, заводливите убавици оваа година како да го чекаа филмскиот фестивал во Кан за да се разголат пред фотообјективите.

Advertisements
To Top