Погба повторно шокира со својот стајлинг (фото)


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Актуелниот светски шампион го очекуваат натпревари во Лига на нации, а вчера репрезентативците го имаа првиот собир. Секако, најголмо внимание привлече Пол Погба.

Погба повторно одлучи да експериментира со својот стајлинг, а овој пат инспирација му беше знамето на Франција.

Иако не е баш во најдобра форма во последно време, Погба барем по стајлингот е главна тема на социјалните мрежи.