Парче мраз падна врз количка со бебе: Малото доживеа потешки повреди (видео)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Оваа вознемирувачка снимка доаѓа од Москва. На улицата Палехска парче мраз падна врз количка во која лежеше дво месечно бебенце.

Бебето се здобило со тешка повреда – фрактура на черепот.