Жешко

Памела може вода да ѝ носи: Бомбастичната Мајерс распали со сексапил

Бившата армиска припадничка Кајндли Мајерс облече жешко тематско бикини на К.Џ. Паркер од Baywatch и позираше пред објективот на талентираниот моден фотограф Кени Роланд.

Со својата фото-сесија Мајерс ги фрли во сенка двете бомбастични актерки кои го носеа бикинито на К.Џ. Паркер, Памела Андерсон и Кели Рорбах. Таа едноставно доминира со своите сексапилни бомбастични облини.

To Top