Оваа секси адвокатка ја нападнаа на Инстаграм – била премногу згодна


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Успешната израелска адвокатка и танчерка Јарден, чиј сексапил и убавина им засмета на многумина корисници на Инстаграм, нејзиниот профил го опсипуваат со негативни коментари, па некои дури и го пријавуваат како конртроверзен.

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

Во Израел многумина уште сметаат дека професионализмот на професија како адвокатската не оди рака под рака со сексапилот и провокативното позирање, па фотографиите од оваа згодна адвокатка ги сметаат за вулгарни и навредливи, пренесува Collegecandy.com.

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

Сепак, нејзините жешки фотки станаа вирален хит на интернет и на социјалната платформа таа собра над 120.000 следбеници. Покрај фотографиите, Јарден Хахам често споделува и селфи сцени од плажи од други краишта на светот.

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on

A photo posted by Yarden Haham (@jorden90) on