Жешко

Оваа метеоролошка презентерка да најави и апокалипса на светот – никој нема да се буни

Благодарение на нејзината одлична телесна форма и жешките, сексапилни облини, телевизиската презентерка на временска прогноза Јанет Гарсија стана голема интернет сензација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Оваа жешка Мексиканка гордо го покажува нејзиното тело и постојано ги чести нејзините 12,9 милиони Instagram обожавателите со секси фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Јанет е мексиканска водителка на временска прогноза и е позната како најубавото ТВ-лице. Поточно, TMZ ја прогласи за „најзгодна водителка на временска прогноза во светот“. Со своите објави Гарсија докажува дела оправдано ја носи титулата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

Презентирањето вести не е единствената работа што ја врши, таа се има појавено и во филмови и исто така работи како модел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

To Top