Живот

Ова ќе биде најпопуларниот фустан за пролетно летната сезона! (фото)

Ако судиме според фустаните, трендовите во идната сезона ќе бидат романтични и женствени.

Благодарение на новото истражување од Гугл, дознавме дека жените моментално пребаруваат за летни парчиња. Изгледа дека жените пополека се спремаат за идната сезона ..

A post shared by Camila Coelho (@camilacoelho) on

Должината и кројот не се толку важно, како и нивната боја, а оваа сезона нема да згрешете ако изберете слип или модел на преклоп во бела боја. Но сепак ќе мора да почекате за да се облечете така, бидејќи сега периодов не е баш добар за таков фустан ..

Advertisements
To Top