Опасен сексапил во жешко пакување: Алексија сака да пуши и да се разголува


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Симпатичната и неодоливо сексапилна Алексија Гарсија е релативно нов лик на Инстаграм кој вреди да го запознаете, секако визуелно.

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

Иако не може да се пофали со милионска сума на следбеници, Алексија заведува со својата провокативност и шармира со својата убавина.

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

Од некои фотки може да се забележи дека пушењето си го третира како посебно задоволство, а и не се замара нешто многу да биде облечена. Сето тоа е добитна комбинација за поголем број на фанови – бројка која постојано расте кај неа на Инстаграм.

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on

A post shared by Alexia Garcia (@alexia.luv) on