Одмор од соништата: Кошаркарот ужива на Хаваите со преубава девојка! (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кошаркарот на Сан Антонио Дежон Мареј, како и сите НБА играчи кои не настапуваат на Ол Стар викендот, искористи одмор со поубавата половина.

Мареј за дестинација ги избра Хаваите каде што ужива со девојката Жили Анаис. Неговата врсничка е 21 годишната пејачка и Мис на Тексас, а најубавите моменти ги објави на својот Инстаграм профил. На таа социјална мрежа ја следат повеќе од 2 милиони луѓе, а популарноста и расте се повеќе.

Погледнете:

A post shared by Јιℓℓy. (@jillyanais) on

A post shared by Јιℓℓy. (@jillyanais) on

A post shared by Јιℓℓy. (@jillyanais) on

A post shared by Јιℓℓy. (@jillyanais) on

A post shared by Јιℓℓy. (@jillyanais) on