„Одиме мама“: Северина го испрати своето прваче со 3.000 евра во рака


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Синчето од Северина, малиот Александар, е едно од новите првачиња кои вчера го имаа својот прв школски ден, па мама Севе прописно и родителски го испрати на неговиот прв училишен час.

„Одиме, мамаааа…“ напиша Северина на фотката која ја објави на Инстаграм, откривајќи што ѝ рекол Александар на кинисување за во школо.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Таа го испрати своето прваче на првиот школски ден облечена во црно-бела модна комбинација. На нозете беа забележливи црно-белите Prada чевли чија цена на веб-продавниците се движи околу 760 евра. Во нејзините раце се гледа моделот Lady Dior од линијата торби на Dior чија цена се движи околу 3.300 евра.