Новата девојка на Шон Пен е 19 години помлада од него

Популарниот 62-годишен холивудски актер, режисер и продуцент Шон Пен, кој важи и за голем заводник во светот на шоубизнисот, беше фотографиран во прегратка со 19 години помладата актерка Олга Короткова.

Оскаровецот Шон Пен е снимен од папараците во прегратка со неговата нова девојка, актерката Олга Короткова.

Тие уживаат на романтичен одмор во Рим и се фотографирани како разменуваат нежности.

Добритникот на два Оскари и неговата нова девојка во главниот град на Италија се „уловени“ во дизајнерски продавници и продавници за накит.

Инаку големиот холивудски заводник зад себе има три брака со Лејла Џорџ Мадона и Робин Рајт.