Нова доза сексапил од жешката Роси Роф


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Убава, „налеана“ (што би рекле некои), фатално надарена со бујни облини – Британката Роси Роф не бара големо претставување, што поради познатото лице, што поради фактот дека е неодминлива појава во вакви провокативни едиторијали со заводливи убавици.

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

Сепак, секое ново освежување на галеријата со жешки фотки на кои таа е во центарот на вниманието, заслужува достојно внимание.

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

Освен што е хиперактивна на својот Инстаграм профил, 28-годишната бујна убавица се проба во модните и актерските води, а често ја има и на насловни страни од списанијата како Maxim и FHM.

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on

A post shared by Rosie Roff (@rosieroff) on