Нивес за сечиј вкус – фатално фронтално


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Кога Нивес Целзиус ќе распали со сексапил на некоја фотка на Инстаграм, тоа е празничен момент за сите нејзини следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

-Кафехолик! Јас сум еспресо. Каков тип си ти?“, ги праша Нивес своите фанови, кои веднаш и дадоа комплименти за нејзиниот изглед.

Пред неколку дена таа ги воодушеви фановите и со фотографија на која во преден план е нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

-Неодлучна сум која страна од фустанот е подобра… Предна, задна? – напиша таа.