Нивес „широкограда“ во бомбастично чипкасто издание


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Иако овој пат не го наметна својот вообичаен стил со вртоглаво длабоко деколте, Нивес Целзиус на Инстаграм распали со еднакво секси издание.

Облечена во чипкаста црна маица која ги истакнува нејзините бујни гради, Нивес докажа дека и во нешто „пооблечено“ издание знае да биде еднакво провокативна.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нормално, обожавателите на оваа фотка распалија со пофални коментари и епитети од типот „Нејзиниот татко мора да бил терорист кога направил ваква бомба“.