Славни

Нивес провоцира со стегнато бујно деколте – „кавга“ во коментари меѓу обожавателите

Нивес Целзиус позираше во тесен сивкасто-светкав костим кој во прв план ги истакнуваше нејзините бујни гради стегнати во тесно и длабоко деколте.

И додека голем дел од нејзините обожаватели ја опсипаа со пофални коментари, се јавија и дежурни „душегрижници“, од кои еден ја „советуваше“ дека треба да се стави на диета.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„На диетааа!“, коментираше типот, на што му се запнаа други обожаватели од Нивес да се расправаат со него. На крајот се огласи и се вмеша и самата Целзиус, со свој став и коментар, порачувајќи му дека само си ги истура своите фрустрации поради недобиено внимание на друго место, без да знае дека нејзин идол за женска убавина е Кели Брук, што значи дека „има потреба од уште десетина килограми на себе за да да биде топ“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Advertisements
To Top