Емили Ратајковски сакаше да се пофали со ентериерот на својот стан, ама…


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Славната моделка Емили Ратајковски имаше идеја со жешка фотографија на Инстаграм да се пофали со внатрешноста на својот стан, но нејзиното разголено издание го измести фокусот на интерес и визуелизација на нејзините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Утро во домот“, напиша покрај фотката на која седи на пространата гарнитура во целосно голо издание, криејќи ги градите само со своите раце.

Коментари имаше секакви, од пофалби за уредувањето на домот, до „барања“ за опција за „зум“ на фотографијата.