Славни

Никогаш не биле поголеми: Убавицата со најдобро тело секси во бикини

Кели Брук, модел и актерка за чие тело научниците се согласија дека има најдобри пропорции во светски рамки, позираше во едноделен костим за капење на одмор во Исланд и уште еднаш покажа и докажа дека има совршена фигура и неверојатни гради.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Со бујното деколте во преден план, Кели со фотката од Исланд ги почести своите фанови на социјалните мрежи.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

Таа неодамна се пожали дека нејзините гради никогаш не биле олку големи, како и дека секоја тежи по еден килограм.

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

A post shared by Kelly Brook (@iamkb) on

To Top