Непрепознатливи без „тон“ шминка и скапа облека: Ѕвезди кои нема да ги познаете на улица


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Славните фаци, особено оние од поубавиот пол, секогаш вложуваат огромен напор и време за да изгледаат најдобро што можат во јавност. Но, факт е дека тоа често ги оддалечува од нивниот реален изглед.

Кога се под светлото на рефлекторите и на црвените теписи, шминката и скапата дизајнерска облека ги променува во изгледот до непрепознатливост во однос на тоа како изгледаат во нормално издание.

Еве компилација од десет такви ѕвезди кои гарант нема да ги познаете да поминат покрај вас на улица, ако не се со „тон“ шминка, скапа облека и веројатно некој набилдан батка како обезбедување.