Славни

Најсекси жената на светот ја промени бојата на косата: Фановите поделени! (фото)

Луѓето се можеби поделени околу новата боја на косата, но сите се одушевени од неодамнешниот настап во видеото Адвент на бритнаскиот магазин LOVE.

Хајли Балдвин неодамна е прогласена за најсекси жена во 2017 година, а за нова година ги изненадила своите обожаватели со промена на бојата на косата. На инстаграм објави фотографија на која пие пијалак во Мајами, а со тоа ја покажува и својата нова фризура.

To Top