Најавно видео за „Вресок 6“ со Џена Ортега


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Новото хорор остварување ќе пристигне во март следната година и од трејлерот се гледа дека ја следи модата на новите хорори.