На 74 години позираше за насловна на “W” облечена само во кошула


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Легендарната американска актерка и пејачка, Барбра Стрејсенд, позираше за насловна на списанието W облечена само во кошула.

A video posted by W magazine (@wmag) on

Иако има 74 години, „таа е подарок кој не треба да престане да се дарува“ пишуваат од списанието за кое Барбра позираше во заводливо издание.

A photo posted by W magazine (@wmag) on

Иако е веќе добро навлезена во осмата деценија од животот, Стрејсенд позираше во стилот на речиси 60 години помладите Џиџи Хадид и Кендал Џенер, а нејзините обожаватели се воодушевени од нејзиниот одржан изглед.

A photo posted by W magazine (@wmag) on