Славни

На 47 години покажа топ жешко тело: Северина на одмор во Турција

Хрватската музичка ѕвезда северина овие денови одмора во турското одморалиште Бодрум.

Доказ дека си поминува одлично за нејзините фанови „приложи“ со фотка на Инстаграм профилот, на која позира во костим за капење, истакнувајќи ја нејзината одлично одржана линија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Реакциите и коментарите од нејзините обожаватели и следбеници на овој кадар беа поделени. Додека едни имаа само пофални зборови за нејзиниот изглед, други се сомневаа дека пејачката малку „си играла“ со Фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

После огромниот успех на нејзиниот нов албум „Halo“ и бројните настапи, Северина реши да си даде малку оддишка од работата и да помине малку повеќе време со својот син Александар.

To Top