Младенци го танцуваа својот прв танц, но се случи нешто поради кое сите гости се смееја (ВИДЕО)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Првиот танц на младенците е еден од најромантичните моменти на венчавката, а кога таа венчавка се оддржува на плажа покрај море, романтиката е уште поголема.

Токму таква венчавка имаа Деми и Луке Бишоп кои се заколнаа на вечна љубов на „Островот на богатството“ на Флорида. Откако ги променија заветите, танцуваа со песната „Inside Your Heaven“. Но, додека тие танцуваа гостите почнаа да се смеат.

Роматиката ја прекина златна ретриверка, Хазел која токму во тој момент мораше да изврши голема нужда. Наместо да се олесни далеку од луѓето, таа одлучи тоа да го направи зад заљубените младенци, па невообичаената ситуација беше пропратена со видео запис.

Погледнете во продолжение

https://youtu.be/TWEuoLlH7aU