Меси организира секс журка за 9.000 жени која ќе трае четири дена (видео)


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Хотелот кој Лео Меси неодамна го купи на Ибица ќе организира во октомври секс забава само за жени.

Така тврдат шпанските таблоиди кои тврдат дека на забавата ќе бидат лезбејки, бисексуалки и оние жени кои можеби се сомневаат дека се бисексуалки.

Журката ќе биде организирана во хотелот „MiM Ibiza Es Vive“ кој од 18-ти до 21-ви октомври ќе нагости 9.000 жени.

Инаку, ноќевање во овој хотел чини 550 евра, а покрај базен, спа центар има и бар на врвот на хотелот.